Agencja Pracy

Agencja Pracy Płoty tel: 533 024 116

Prasówki

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na konkretny czas. Jest to możliwość o wiele dostępniejsza i wygodniejsza od zwykłego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub jest zwiększonego popytu na bliskie produkty.

Agencja Pracy Bobolice tel: 533 024 116

Pracowników kupionych na myśli leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, gdy w sukcesu jakiegoś różnego sposobie zatrudnienia. Wciąż będą czyli oni brali obowiązek terminowo montować się w firmie, rzetelnie wykonywać polecone im działania, a też bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z zmian oszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu, ponieważ wszelkie formalności połączone z ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na obszarze naszego świecie bierze na siebie nasza organizacja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając postać z zagranicy na myśli leasingu. Jest ostatnie w szerocy prawa i klasyczna forma zatrudnienia pracownika. Pozwoli Ci ona na zatrudnienie dodatkowego personelu na konkretnie pewny czas, a następnie, po okresie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do codziennej wielkości naszej firmy.

Oferujemy pracowników odpowiednich do czynienia bardzo dużo nowych zadań, tak związanych z pracą fizyczną, jak i umysłową. Współpracują z nami osoby pragnące zatrudnić się w częściach także takich, jak motoryzacja czy mechanika, jak i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Bobolice tel: 533 024 116

Jakie są zatem zalety leasingu gości oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę możliwość, szukając pracownika na mały okres?

Przede wszystkim, zmniejszasz wydatki połączone z zatrudnieniem danej osoby. Nie musisz martwić się formalnościami, lub nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – zaprezentujemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że pracownika na myśli leasingu znajdziesz z nami już w pewien dzień, już po otrzymaniu dokumenty z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz dokładnie określić to, które wymagania posiadasz oraz jakich kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o określone miejsce. Nie będziesz potrzebował przeprowadzać rekrutacji „na ślepo” dodatkowo w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz niezwykle precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania, a my gwarantujemy, że także tak znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci człowiek o większych kwalifikacjach, możesz w dowolnym momencie dać się do nas o jego zmianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszystkich formalności, a też zaproponujemy Ci ostatniego pracownika na tło zwolnionej osoby. Z pozostałej jednak strony, jeśli człowiek pokaże się dobrze sprawdzać się w Twoim świecie natomiast będziesz spełniony z jego pracy, zaoferujemy Ci szansa zatrudnienia go na duży etat. Pozwoli Ci to uzyskać od razu sprawdzoną i zdecydowaną osobę do rzeczy, bez konieczności otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania gościa na moment próbny.
Agencja Pracy Bobolice tel: 533 024 116

Pamiętaj także, że wszelkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawd jego wiedzy dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jak kandydata. Podejmując zgodę z dowolnym z znajomych gości upewnialiśmy się, czy dane wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tegoż jego zgodność z nami byłaby niemożliwa. Zajmując naszego człowieka w formie leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z kobietą potrafiącą się na pracy.

Agencja Pracy Bobolice tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza granicy w formie leasingu to zatem tak fajny pogląd na tymczasowe zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko wykonywa się w szerocy legalnie, a Ty możesz cieszyć się efektami pracy dodatkowej głowy w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i dbaj: jednak masz szansę zatrudnić dobrego pracownika na pewne. Nie oczekuj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Bobolice tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments