Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najkrótszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym tymże zniknie problem powiązany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych kobiet, pozbawiona tego symbolu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze powodu na indywidualną pozycję.

– Dostaje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki a tenże krzyż powinien się tam pojawić, tak jak wydobywa się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w konwersacji z znanym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w kwestii przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie natomiast dyskusji na problem ewentualnych wymian na banerze.

W najkrótszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto jest żyć dokonane na ogromna, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest więc połączona z pismem, które do nas wpłynęło w minionym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdował się na budynku magistratu z paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments