Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Też w aktualnym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na zmianę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają stać przekazani na drogę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z wysokim kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska stoi się coraz dużo prawdopodobny. Rzeczy przedstawiają się rozpocząć jeszcze w aktualnym roku. Oprócz nowej drodze, na placu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się oraz inne pawilony handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Świadczy to, że inne targowisko byłoby skłonne na wiosnę następnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy uznają być przekazani na ul. Okopową. Nie stwierdził się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, przylegający do spółki Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w niniejszej historii.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments