KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z miasta nad Parsętą nie zwalniają tempa. W miniony weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli start w urzędach „Battle of the Castle” wydawanych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams szanowała się z czterech zawodników, z jakich każdy uczestniczył w następnej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała swoje moce w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody okazywały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z danych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to styl (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na początku zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszystek z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to test siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i formy, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich doskonale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w celu jednym punktem wywalczyła miejsce na podium natomiast były zatem dla niej pierwsze tego gatunku zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu celowi dał sobie powodzenie w własnej kategorii. Bezkonkurencyjny w tych zawodach zaprezentował się Damian Świtliński , który powodzenie w „Battle of the Castle” dał sobie jeszcze przed finałem. Nic do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin zaszedłem w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments