Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Prasówki

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego mężczyzna stanowi w złej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby tematem jego grania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie działał z premedytacją, oraz do zabójstw, za każdym razem, realizowało w sytuacjach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie był w bycie zapanować nad emocjami. W polemice z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się wynagrodzić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. stanowi w rozpaczy, „w złej jakości umysłowej” i deklaruje całkowitą zgodę z urzędami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zachowane w kontrakcie ze potrzebą czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. z którego wynajmował wnętrze w Ruchach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest oskarżony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, było do nich dojść z początków ekonomicznych (zasługujących na ważne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego jedyna ofiara Bogusława R. zginęła że w czerwcu ostatniego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w ciągu prowadzonego badania i pokazać miejsca ukrycia zwłok. Nadal przeprowadzane są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments