Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych występowali na znanym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., natomiast toż już pochodzi z wyjątek procesowych i również na to uważali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, gdyby nie wysłane smsy. – Inna taka wiedza, że posiada koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę wymagała toż jedyna się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Zatem była ta wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się teraz na poważnie, pod kątem morderstwa, wykazałoby się, że ta nowość była bez powodu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, też do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, oddało się dziwne, że choćby z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo tak w których formach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko prezentuje na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, że nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna wykazała się policjantom inna rzecz. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jak je odwiedzili, jego inny nabywca pokazał, że kupował dom z pełnym wyposażeniem, i choćby z pracami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Powstawało z obecnego, że osoba wyjechała zagranicę, ale choćby nie wzięła walizki oraz nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt z tym prawdopodobnie liczyć Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby toż takie proste. Jego praca w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co dobre, potem wykaże się, że Aneta D. przez pewien czas trafiała się z Mariuszem G., choć jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został aresztowany na dwa dni przed własnym ślubem z kolejną kobietą). Widziały ich oraz inne osoby. Mieszkanie, która zamordowana osoba była, było wynajmowane. Ona sama spędzałam w tamtym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, stąd te jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu samej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, było już wiadomo, że członki są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich jednych oraz jest nadzwyczaj skomplikowana. Ponieważ taż myśl tak długo była. Aneta D. została zamordowana we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak wygląda chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments