Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W zeszłym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż skutek tego meczu mógł stanowić znakomitszy. Goście przez niemal całą drugą połowę dawali w 10., a ponadto rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na miarę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Istniała zatem piąta wygrana Kotwicy z urzędu i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był spełniony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, iż w sztuce jego zespołu brakowało skuteczności. – Już do przerwy winno stanowić trzy do niczego, a to dawało nam się łatwiej. Tworzymy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że tworzymy też trzy elementy i nadal istniejemy w atrakcji. Mamy teraz trzy miesiące, by dobrze zrobić się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy jednakże w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie i jest sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, natomiast jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments