AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

W związku z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników i pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej działać będzie całkowity zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we każdych autobusach zostaną wyłączone z użytku.

I od soboty, 14 marca autobusy unosić się będą ale i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jedynym rozkład jazdy w dni codzienne przestaje być właściwi do usunięcia. Jak czytamy w określonym komunikacie Kasa Firmy będzie wyjątkowo nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą zdolne bez zmian.

z kolei biuro obsługi klienta w siedzibie Firmy nie będzie stosować interesantów. – Na każde wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie dostarczyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed dojściem do Firmy Można je promieniować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments