UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w sposobu wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w niedalekim Stargardzie a wkład w nim dostało 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Zgoda z nich zapisałem się Aleksander Polguj, który w liczb do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny był ponad finał w wartości do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem niezmiernie odpowiedni z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie ale na zawodach ale także na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam szansę że następne lata współpracy przyniosą coraz wyższe końce nie ale na scenach kraju ale i również na końcach Europy bądź też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najbliższy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments