wybielanie zębów

Wybielanie zębów Czerniejewo

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi stanowić dopiero kwestią genów. Dzięki odpowiednim zabiegom wybielającym pięknymi zębami może cieszyć się każdy spośród nas!

Wybielanie zębów Pogorzela

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Grupa kobiet zajmuje zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz dobrze z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby nadać im kochany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak również w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najświetniejsza, żeby uzyskać maksymalny efekt?

Spis treści:

Co powoduje na prawdziwy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?
Jak wybielić zęby – w domu czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów również własnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co powoduje na prawdziwy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów potrafi żyć duży – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym składnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej dziewczyny potrafi istnieć on mało inny.

Warto jednak wskazać, że i samodzielnie mamy wpływ na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w obecnym picie sporej liczbie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów również mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu obraca się wraz z wiekiem. U starszych osób przystępuje do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest wtedy bardzo widoczna.

Jednak chociażby w obecnych przykładach można otrzymać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim stanowi zatem dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej składa się wybielanie zębów Kraków to jedno spośród wielu miast, gdzie możemy zastosować takich środków w gabinetach stomatologicznych, tylko do możliwości mamy także specjalne środki do celu w domu.

Na czym tak polega wybielanie zębów? To proces liczący na wysłaniu im prostszego odcienia. Jak on idzie? Powszechnie wręcza się wtedy odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w odpowiednich stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to zabieg bezpieczny, jednak warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako pierwszy skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź jeszcze należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby bawić się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w domu czy u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wygranie z preparatów przeznaczonych do własnego użytku, lecz i mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z sposobów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów idzie na wypracowanie właściwych rezultatów, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę stanowi ich szybkość – wtedy efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy brać się i z większym wydatkiem.

Wybielanie zębów Pogorzela

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najświetniejsza? Sprawdź teraz szczegółowe wiedze o jakiejś spośród nich zaś wybierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W każdym sklepie możemy kupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują znaczniejszą dawkę substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a jeszcze mogą zawierać niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zachowaniem past jest dodatkowe, jednakże nie u wszystkiej kobiety daje dobry efekt. Co więcej, należy pamiętać o tym, żeby nie podawać ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, ponieważ mogą wpływać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej łatwe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Pogorzela

Paski do wybielania zębów

Do własnych metod wybielania zębów zdaje się także paski wybielające. Są obecne nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które łączy się na górny oraz dolny łuk zębowy. Działają często na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W obecnym faktu efekt wybielania potrafi żyć pozytywniejszy niż w zestawieniu do past, jednakże nie będzie on tak atrakcyjny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Pogorzela

Żele wybielające

Posiadają działanie podobne do pasków, ale montowane są na zęby z zachowaniem pędzelka bądź w zestawie wraz z żelem wydobywają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie utrzymuje się żelem wybielającym. W zestawieniu do wybielania zębów w zakładu pacjenta, używa się wtedy wyższe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech potrafi żyć ponad bielszy!

Zabieg otwiera się od wykonania wycisków zębów, na zasadzie których formuje się następnie specjalne osłony z tworzywa umieszczane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do używania w zakładu. Pacjent powinien używać go jakiegoś dnia, wypełniając nakładki i wciągając je na zęby.

Okres trwania diety to głównie z 7 do 14 dni, przy czym efekt może podeprzeć się na dalszy okres niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Pogorzela

Wybielanie lampą

Druga oferta przydatna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W obecnym faktu daje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która przynosi ich aktywację. Taka metoda idzie na pozyskanie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jedno z miast, gdzie stanowi ono dostępne, zaliczane jest za najlepszą drogę. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można zarobić bardzo większą moc w stopniach zębów niż z zachowaniem innych metod. Istnieje toż ponad zabieg bardzo silny – raz wykonany idzie na mieszkanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to pewna metoda, która kierowana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Pogorzela

Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie wyłącznie z razu po zabiegu, lecz i na znaczny okres po nim, należy pamiętać o odpowiednim postępowaniu. Kluczowa jest w obecnym faktu tak zwana biała dieta. Co to stanowi?

Biała dieta to dieta, która wystawiana jest po zabiegach wybielania zębów, a jeszcze innych środkach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, które mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między sprzecznymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a ponadto z kolejnych materiałów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także reklamuje się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, choć im dłużej wykonywa się jej zaleceń, tym korzystniejsze efekty można otrzymać. Wówczas biel zębów po zabiegu potrafi żyć oczywista nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to zabieg, który umożliwia na otrzymanie bardzo korzystnych rezultatów, jednak należy pamiętać o tym, iż nie wszystkie zęby mogą być poddane wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą tylko na zęby naturalne, stąd i nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków bądź też plomb w zębach. Wobec tego kobiety cierpiące całą ilość wypełnień mogą nie osiągnąć dobrych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie znany a potrafi dodawać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – używa się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Używany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna toż nie tylko wybielanie zębów Kraków natomiast w przeciwnych miastach. To i pełna paleta innych sposobów, które kupią na pozyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto skorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na zwolnieniu spośród nich osadu i osadu nazębnego. U dużo kobiet idzie na otrzymanie bardzo silnego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są i przed wybielaniem zębów, aby zdobyć ciekawsze rezultaty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które chowane są na zębie. Ich przedmiotem jest korekta kształtu zęba, a także jego koloru. Dzięki licówkom można otrzymać bardzo korzystne rezultaty i zajmować się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Pogorzela

Korony

Korony protetyczne stosowane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zastępują go także powodują na prowadzenie jego pracy. Korony można mieścić na prostym korzeniu lub na implancie stomatologicznym.

Korona idzie na wszą zmianę koloru zęba, dlatego jeszcze potrafi żyć wprowadzana w końcu poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów również własnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wykorzystać z pełnej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments